POMPY CIEPŁA VAILLANT NAWET 8 000 ZŁ TANIEJ!

Ekologia się opłaca!
Wybierz jedną z energooszczędnych pomp ciepła i ciesz się atrakcyjnym rabatem. W terminie 12.04 – 30.06.2021 obniżyliśmy ceny naszych urządzeń nawet o 8 000 zł netto.
Nie przegap takiej okazji. Wybierz najlepsze rozwiązanie dla swojego domu i przy okazji zadbaj o naturę. Promocja dotyczy zarówno pojedynczych urządzeń, jak i kompletnych pakietów pomp ciepła.

 

Poznaj zalety pomp ciepła Vaillant

Nowy poziom komfortu, dzięki energii ze środowiska

Oszczędność

Niższe koszty ogrzewania domu, dzięki wykorzystaniu odnawialnych źródeł energii

Pompy ciepła Vaillant wytwarzają ciepło średnio tylko w 25 % z energii elektrycznej i aż 75 % bezpłatnie, ze środowiska. Mniejsze koszty eksploatacji = niższe rachunki!

Klasa energetyczna A++

Niskie koszty użytkowania, dzięki wysokiej sprawności użytkowej

Pompy ciepła marki Vaillant osiągają bardzo wysokie współczynniki efektywności COP, dzięki idealnej współpracy wszystkich podzespołów. Gwarantuje to niższe koszty użytkowania instalacji.

Wykorzystanie OZE

Brak emisji zanieczyszczeń

Pompy ciepła to świadomy wybór wpływający na ochronę środowiska. W połączeniu z ogniwami fotowoltaicznymi instalacja nie emituje CO2 do atmosfery.

Jedne z najcichszych pomp ciepła na rynku

Jedne z najcichszych pomp ciepła na rynku

Pompy ciepła Vaillant należą do najcichszych na rynku. Są idealne do stosowania w gęsto zabudowanych obszarach mieszkalnych, np. na osiedlach domów szeregowych, w których obowiązują restrykcje co do poziomu hałasu.

Możliwość chłodzenia latem

Możliwość chłodzenia latem

Wybrane modele pomp ciepła Vaillant umożliwiają aktywne chłodzenie, co zapewni Ci komfort cieplny w upalne dni.

Elegancka obudowa, unikalny design

Elegancka i modna obudowa znakomicie wpisująca się w każde wnętrze

Estetyczny wygląd pomp ciepła umożliwia doskonałe komponowanie się z otoczeniem zewnętrznym, jak i nowoczesnymi wnętrzami w Twoim domu.