Targi WOD-KAN 2.0

Szanowni Państwo,

Pandemia przerwała nam wieloletnią tradycję spotkań w Bydgoszczy na Międzynarodowych Targach Maszyn i Urządzeń WOD-KAN. Brakuje nam Targów, brakuje kontaktów z wystawcami i gośćmi, tak licznie odwiedzającymi Targi.  

Chcemy przekazać Państwu informację, że planowana data Targów WOD-KAN w 2021 roku została ustalona na 28-30 września. Wierzymy, że w tym terminie będziemy mogli znów spotkać się wszyscy w Bydgoszczy – miejscu, które od niemal 30 lat jednoczy naszą branżę, tu gdzie raz do roku bije jej serce.

Ufamy, że Państwo również za nami tęsknicie i stąd, idąc z duchem czasów, oferta wirtualnej platformy targowej, którą nazwaliśmy WOD-KAN 2.0. To nowoczesne narzędzie umożliwiające bezpieczne i szybkie nawiązywanie kontaktów z oferentami z jednaj strony, a potencjalnymi klientami z drugiej.

Głównym elementem platformy są wirtualne targi WOD-KAN. Organizacja wystawy online pozwoli firmom działającym w naszym sektorze gospodarki na prezentację swojej oferty w jednym miejscu. Wystawcy mają do dyspozycji stoiska, na których, oprócz informacji o firmie i danych kontaktowych, mogą umieszczać katalogi, filmy, materiały do pobrania, informacje o promocjach i nowościach rynkowych. Ich najważniejszą funkcjonalnością jest możliwość natychmiastowego kontaktu z wystawcą za pośrednictwem wideokonferencji (Skype) lub pozostawienia prośby o kontakt w dogodnym dla klienta terminie. Portal dzięki integracji z odpowiednimi narzędziami przewiduje też możliwość organizacji i transmisji pokazów na żywo, webinarów oraz sesji pytań i odpowiedzi. Wystawcy mają również możliwość zamawiania dodatkowych usług marketingowych oferowanych przez Izbę z poziomu swojego konta: banerów, mailingów dedykowanych do bazy IGWP, artykułów i reklam w naszych wydawnictwach. W ramach portalu zorganizujemy również poszczególne etapy konkursu Grand Prix Targów WOD-KAN i wyłonimy najlepsze nowe produkty.

Odwiedzający wirtualne targi mogą w łatwy sposób pozyskać cenną wiedzę o nowościach branżowych, innowacyjnych technologiach i rozwiązaniach. Poruszanie się po targach ułatwi nie tylko wirtualna hala z oznaczeniem wystawców, ale również rozbudowane wyszukiwanie według kategorii, nazw i słów kluczowych. Nawigacja po stoiskach będzie prosta i intuicyjna. Portal to nie tylko targi. W naszym zamyśle ma być akceleratorem wiedzy o branży. Będziemy publikować na nim ciekawe artykuły techniczne, informacje o nowościach i specjalnych ofertach dostarczone przez wystawców. W kolejnych etapach planujemy jego rozbudowę o wirtualną giełdę pracy oraz sferę edukacyjną, gdzie wystawcy będą mogli zamieszczać materiały do wykorzystania przez studentów, wykładowców czy osoby powiązane z kształceniem zawodowym.

Jesteśmy przekonani, że wspólnymi siłami, w nowej rzeczywistości możemy nadal działać po to, aby nasza branża – jakże ważna dla wszystkich mieszkańców mogła nadal się rozwijać, korzystając z innowacyjnych rozwiązań technologicznych.